Adam Mikulášek

Antibabiš? Jako léčit artrózu a bolavá kolena prášky od bolesti

13. 09. 2017 16:18:48
Obezitu neřešit, stravovací návyky neřešit, nic, co přispívá k degeneraci kloubů, jež pak bolí, neřešit..., když utlumím bolest, nemoc „přestane existovat“.

A podobné je to s Babišem. Tradiční strany mu nemohou přijít na jméno, ale místo řešení vlastních obrovských nedostatků, pro něž ztratily důvěru a lidé hledají alternativy, včetně Babiše, ale i mnoha dalších..., řešit odmítají. Praktiky stranických bafuňářů, boje různých klik o místa na kandidátkách, korupce, jánabráchizmus, dosazování neschopných či všehoschopných kámošů na dobře placená místa, blokování skutečného vyšetření mnoha bývalých kauz..., to zůstává stejné, hlavně co nejdřív „sejmout toho podvodníka Babiše, protože nám bere fleky“!

A tihle politici si myslí, že jim naletíme na to, že někomu přidají, či naopak sníží daně? Jenže občané chtějí vidět skutečnou očistu! Obrodu! Odkmotrování! Větší možnost rozhodování řadových straníků, ale ne jen tak na oko, viz stranická referenda s takovými omezeními, že hlasy členské základny stejně mnoho neovlivní! Ale co vidíme a slyšíme místo toho? Jen kydání špíny ve stylu – my jsme „čistí“, jen Babiš je „lump“.

Jenže Babiš nepřiletěl z Marsu. Jeho podpora je vyjádřením znechucení mnoha lidí z oněch tradičních stran. Takže i kdyby Babiše zítra pravomocně a spravedlivě odsoudili, důvěru lidí v tradiční strany to nevrátí, jen časem vznikne další „Babiš“, i když s jiným jménem.

Volič se nenechá urážet pokrytci, kteří mu lžou do očí a pak ho chlácholí nějakými cukrátky. Ty pomyslné koblihy totiž dává lidem i většina tradičních a protibabišovských stran, všichni se snaží své potencionální voliče něčím uplatit, aby mohli šmelit dál, jako šmelili před Babišem i v současnosti.

Dokud se strany upřímně a poctivě neočistí, tak je lidi volit nebudou, ať bude Babiš premiérem, vězněm, obojím... nebo odejde z politiky. Jen se uvolní prostor jiným, kteří se budou vymezovat proti pochybným praktikám tradičních stran, stejně jako artróza kolen či zubní kaz nezmizí, když do sebe budeme ládovat prášky od bolesti.

Zvyšte článku karmu!
Autor: Adam Mikulášek | | karma: 29.07 | přečteno: 654 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 6 příspěvků.
Poslední z 13. 9. 2017, 18:49

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz