Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Raději pod Ruskem nebo Čínou než pod islamisty!

21. 12. 2016 21:03:22
Reaguji na výroky ministra Daniela Hermana, že naše civilizace je prý „za zenitem“ a že musíme „otevřít brány těm, kteří jen klepou, jinak je ti ostatní prolomí“.

Viz:

Herman: Zachránit nás mohou pouze migranti

„My jsme teď těmi privilegovanými držiteli pasu římské říše. Ale za těmi branami je velké množství lidí, kteří chtějí dovnitř. Je to otázka našeho rozhodnutí. Nějakou dobu asi ještě můžeme zvyšovat hradby a kvalitu našich zbraní. Ale naše civilizace je za zenitem, ani jedna evropská země není nad hranicí přežitelnosti. Budeme-li pokračovat tímto způsobem, ti za branami je dříve nebo později prolomí. A vůbec se s námi nebudou bavit, jestli chceme nějakou symbiózu. Brutálně řečeno: vezmou si, co budou chtít.“

Ale vždyť co jiného se děje? Brány už jsou částečně prolomeny. Ti, kteří znásilňují Evropanky i Evropany, včetně dětí, kteří chtějí legalizaci sňatků s dívkami pod 15 let či slučování polygamních rodin (polygamie = mnohoženství)..., ptají se nás tito lidé na nějaká pravidla? Ani je to nenapadne.

Cituji:

„Uděláme totéž, co se povedlo Římu. Budeme schopni předat to podstatné z naší civilizace a pozvat za hradby ty, kteří jsou kompatibilní s našimi hodnotami. A kteří na ty brány pořád ještě klepou, neprolamují je, a říkají: "Haló, my máme zájem." Jestliže my nastavíme pravidla, protože jsme tady doma, máme šanci se spolupodílet na budoucnosti Evropy. Pro celou Evropu je prioritou, aby zůstala Evropou. Jestli budeme schopni své priority stanovit - a diskuse o evropské ústavě o tom moc nesvědčí -, nebo budeme dělat pštrosí politiku a čekat, až ty brány někdo prolomí. To je špatná politika.“

Římu se „povedlo“ to, že v r. 476 zanikla Západořímská říše a v roce 1453 zanikla Říše Byzantská (Východořímská) dobytím Konstantinopole (dnes Istanbul) Turky. Takže pokud si to pan Herman představuje nějak takto, děkuji, nechci. Evropa se po pádu říma vrátila civilizačně o mnoho zpět, na staletí jsme se ponořili do doby „temného středověku“, až po tisíci letech jsme v renesanci opět začali znovuobjevovat kulturní poklady starého Řecka a Říma. Když se podíváme na Egypt, tak ten prosperoval za faraonů, za vlády řeckojazyčných Ptolemaiovců, pod vládou Říma i Byzance..., ale co se z něj stalo potom??? A jak je na tom Egypt dnes? Stejně tak Perzie – srovnejme s dnešním Íránem, jejím nástupnickým státem.

Ale abych byl spravedlivý k panu ministrovi, ona ta jeho vize není tak úplně „nepoužitelná“, jenže bychom se museli zeptat: kdo jsou ti, kteří na naše brány zdvořile ťukají, ale neprolamují je? Jistě to nebudou ilegální migranti, kteří si vstup do Evropy vynucují buď silou nebo citovým vydíráním. Ten, kdo „klepe na bránu“ slušně říká : „Pustíte mě dovnitř? Bude mi to dovoleno?“ To nejsou lidé, kteří se z tábora v Calais (v bezpečné Francii) násilně snažili dostat do Velké Británie.

Naopak, za „klepající“ bych spíš považoval ty desítky tisíc Ukrajinců, kteří mají kvalifikaci, firmy o ně žádají a oni trpělivě dlouhé měsíce a léta čekají na pracovní víza, které jim odpíráme. A stejně bych mohl jmenovat další lidi z kulturně kompatibilních okruhů, od Rusů přes Vietnamce či Armény třeba po Mexičany či Argentince. Ti se sem nedobývají násilím a ilegálně, nepohrdají ve své většině našimi zvyklostmi a našimi pravidly, nevytvářejí nikde šaría-hlídky, nesnažíse podřídit některé školy v hostitelské zemi svému náboženství, viz akce Trojský kůň ve Velké Británii, povětšinou nežijí ze sociálních dávek, ale tvrdě dřou, často za nehorázně nízké mzdy.

Ano, ti by nás mohli zachránit, asimilovat se do naší kultury, dokonce ji i obohatit o některé neznámé prvky, a snad bychom jako Evropa byli díky populační injekci i obranyschopnější vůči těm, kteří se snaží „brány prolomit“ a neptají se, zda se nám to líbí. Bylo by to totiž v zájmu i oněch lidí, které bychom takto z vlastní vůle do svých zemí pustili, protože také chtějí slušně a spořádaně žít, bez svatých válek a bez kulturní či náboženské izolace v dobrovolných kulturních ghettech.

Jenže co dělají obhájci tzv. „vítací kultury“? Snaží se nám nalhat, že ti, kteří se na nás snaží přiživit, jsou oni „chudáčci“, potřebující náš soucit, a kdo nesouhlasí, je „nácek“, přičemž nehnou prstem pro desítky tisíc slušných a kulturně blízkých lidí, kteří zdvořile „klepou na naše brány“, použiji-li příměr pana ministra. A tím vyvolávají silné protimigrační nálady.

Nevznikla tu žádná panika z migrace kvůli Ukrajincům či Vietnamcům, které běžně potkáváme, ovšem „sluníčkáři“ se najednou diví, proč „panikaříme“ kvůli migrantům, kteří tu ještě skoro ani nejsou. Nechtějí slyšet, že Ukrajinci ani Vietnamci ani Rusové či třeba Arméni nepáchají kriminalitu v tak obrovské míře jako ti, kteří sem přišli na pozvání paní Merkelové. Nevzpomínám si, že bych četl o partách Ukrajinců, kteří by při nějakých veřejných akcích hromadně znásilňovali, kteří by dokonce znásilňovali malé kluky, neslyšel jsem o tom, že by nějaký Vietnamec nebo Číňan schválně najel náklaďákem do davu, že by třeba nějaký Srb či třeba Peruánec vyhodil do vzduchu diskotéku, rockový klub nebo redakci časopisu.

Samozřejmě, v každé kultuře existují lidé dobří i zlí, všude se krade, vraždí, znásilňuje a páchají se teroristické útoky, viz Španělsko či Severní Irsko..., ale většinou jde o to nesrovnatelné množství.

Jenže to pan Herman, „pražská kavárna“ a neomarxisté (tzv. nová levice) odmítají vidět a slyšet. A jejich zaslepenost může zavinit, že za pár let budeme jen závidět Rusům a Číňanům, že se mohou cítit bezpečně a žít podle svých zvyků, i když pod „vládou tvrdé ruky“, ale aspoň se nemusejí bát, že do nich „jen tak náhodou“ najede náklaďák nebo že je někdo zastřelí na nákupu či na koncertu, prostě proto, že někomu zrovna „přijdou do rány“.

I kdyby měl pan Herman tisíckrát pravdu v tom, že „jsme za zenitem“ a že nás zákonitě ovládne jiná civilizace, ani v takovém případě rozhodně nemůže být soudnému člověku jedno, která civilizace to bude. Zkusili jsme si nadvládu Rakouska-Uherska, zkusili jsme si vládu nacistů i komunistů, ale snad kromě vlády nacistů a období 50tých let, kdy si také nikdo moc nemohl být jistý (viz Rudolf Slánský...), to bylo rozhodně lepší, než kdyby to tady ovládli islamisté. Proto, ačkoli nijak netíhnu k autoritářským režimům, plně chápu ty, kteří vzhlížejí na východ s nadějí, že ten nás uchrání před islamizací. Jestliže „jsme za zenitem“, pak si můžeme vybrat mezi Ruskem, Čínou a tvrdšími formami islámu.

A pokud bychom skutečně svou civilizaci a kulturu nedokázali ubránit, tak moje volba je jasná – raději ruskou nebo čínskou nadvládu, se všemi negativy, které by to přineslo, ale islamizaci nikdy! To raději důstojně zemřít, než se dožít islamizované Evropy!

Autor: Adam Mikulášek | středa 21.12.2016 21:03 | karma článku: 28.61 | přečteno: 1433x

Další články blogera

Adam Mikulášek

Negativní karma? Jsem pro.

I přesto, že jsem jeden z těch kontroverzních bloggerů, jejichž články by se pravděpodobně často dostávaly do hypotetického žebříčku „Top antikarma“. Ne, nejsem masochista, ale...

23.10.2017 v 13:25 | Karma článku: 9.03 | Přečteno: 173 | Diskuse

Adam Mikulášek

Nedostatek másla zasáhl i Francii, o bruselské vině však ani slůvko

Zatímco u nás se nadává na zdražení másla, v bohaté Francii mají problém s jeho nedostatkem. Jen další důkaz, že dotační eurosocializmus má podobné slabiny jako ten náš minulý, jen máslo místo toaleťáku...

23.10.2017 v 8:47 | Karma článku: 26.93 | Přečteno: 630 | Diskuse

Adam Mikulášek

Nejít s Babišem je nadřazení zájmů stranických nad zájmy naší země!

Babiš, Okamura a KSČM v součtu dosáhli téměř ústavní většiny, takže sestavit většinovou vládu bez podpory jednoho z těchto subjektů nelze. V řádu měsíců má začít pro nás důležité jednání o azylové reformě EU.

22.10.2017 v 16:30 | Karma článku: 34.14 | Přečteno: 1150 | Diskuse

Adam Mikulášek

Sobotkovské křídlo: ČSSD malá, ale „naše“

Místo poučení po debaklu sobotkovského vedení v krajských volbách 2016 se začal dělat jeden přešlap za druhým. Na jednu stranu chlácholení ohledně migrace, na druhou stranu touha přimknout se k „tvrdému jádru“ EU...

22.10.2017 v 12:05 | Karma článku: 33.50 | Přečteno: 2441 | Diskuse

Další články z rubriky Hyde park

Adam Mikulášek

Negativní karma? Jsem pro.

I přesto, že jsem jeden z těch kontroverzních bloggerů, jejichž články by se pravděpodobně často dostávaly do hypotetického žebříčku „Top antikarma“. Ne, nejsem masochista, ale...

23.10.2017 v 13:25 | Karma článku: 9.03 | Přečteno: 173 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Evropská unie a feminismus

V tomto článku tvrdím, že EU je feministická, ale pod slovem feminismus nemyslím nic hanlivého, myslím tím toliko politické angažování feminního názoru.

19.10.2017 v 11:03 | Karma článku: 4.40 | Přečteno: 161 | Diskuse

Přemysl Čech

Pokora pana Paroubka.

P, písmeno prohry, pravdy, poučení, pýchy. pokřivení, pokání, pokory.Pan Paroubek položil pravěkou partaj prolhaných posměváčků. Postavil partaj prý proletářskou. Poslouchejte příběh poctivého pana Paroubka, postrádající panděro.

8.10.2017 v 14:07 | Karma článku: 9.65 | Přečteno: 473 | Diskuse

Alena Hrdinová

Jak se stateční diskutéři utkali s falešným profilem (pro ADMINA BLOGU)

Mám dnes zajímavý den. Potkala jsem "odvážné" chlapy, kteří neváhali dát najevo, že pro pravdu jsou ochotni udělat cokoliv, i urážet protivníka... A tak se ptám: za slušnost, respekt, morálku a úctu vůči druhým by bojovali taky?

4.10.2017 v 21:07 | Karma článku: 14.23 | Přečteno: 461 | Diskuse

Tomáš Lajkep

Zda je křesťanské přijímat uprchlíky z muslimských zemí, potažmo Muslimy

V tomto článku se pokusím mluvit o důvodech pro a proti. Další je uvedeno níže. A kdybych nemusel vyplnovat ten prex nedělal bych to.

19.9.2017 v 10:37 | Karma článku: 6.85 | Přečteno: 357 | Diskuse
Počet článků 462 Celková karma 35.06 Průměrná čtenost 1594

Jmenuji se Adam Mikulášek, jsem od narození nevidomý, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat tematiku zdravotně postižených, dlouhodobě nemocných, větší účast občanů na rozhodování a demokratizační procesy v této straně.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.